אומנם בדה ווייס הוא לא סובב את השופטים אבל בביצה הוא מסובב לא מעט , הוא מנסה להתעלם מזה אבל הוא רווק מבוקש, הוא עו"ד לשעבר וזמר נשמה בהווה ובעתיד, לא קורא ספרים ולא רוצה לדבר על ערבים. נפתלי גולד בראיון כובש לתרבוש.

נפתלי גולד בן 36 בוגר להקה צבאית, מגבעת שמואל, במקור מבני ברק. עלם החמודות זונח את העבודה המסודרת והתואר הנחשק בעריכת דין לטובת האהבה האמיתית שלו – מוזיקה.

ההתחלה הייתה כילד פלא בפסטיבלים קונצרטים ולא מעט טלוויזיה. גולד גדל ומגיע ללהקה צבאית, שם הוא פוגש במנהל המוזיקאלי האגדי מונה רוזנבלום. מונה מצוות אותו לסולן נוסף בלהקה – ניר קפטן ויחד הם מוציאים אלבום מצליח "לקדושת שמך". בעשור האחרון גולד שר ומשמח חתנים וכלות כסולן להקת "נתנאל קופרמן"  ועכשיו הוא עובד במרץ על אלבום בכורה אישי.

מה אתה הכי אוהב לשיר?
"שירים שנוגעים בנשמה, בכל שפה. שירים שמרגשים. קצת פלצני אבל מוזיקה באה לחזק את נפש האדם וזה מה שאני אוהב לשיר, שירים שמרגשים ומחזקים את הנפש"

מה אתה הכי פחות אוהב לשיר?
"שירים שחרשתי עליהם,  בכל זאת למעלה מ-1000 חתונות, השירים קצת חרושים הייתי אומר, אבל זה העבודה ואני בא עם כל המרץ והשמחה ומבצע מהנשמה".

אז הלכת לדה וויס, ואיך אומרים לא סובבת שם אנשים. למה בעצם הלכת?
"אמרו לי שאני צריך ללכת, הרגשתי שזה הזמן הנכון בגלל האלבום שבדרך והחשיפה וכל המסביב, ידעתי שזה יקדם אותי ותכלס זה סיקרן אותי, זה רק עשה לי טוב, חוויה מאוד עוצמתית".

למרות האכזבה זה היה שווה?
"תראי, זו אכזבה מאוד, מאוד גדולה, באותו רגע, אבל יום יומיים אחרי אתה מבין שזה לא בהכרח מקצועי, כי יש עוד שיקולים בתוכנית ואני גם בא עם קילומטרא'ז במקצוע, כך שאני יודע שזה לא אם אני שר יפה או לא, זה האם התאמתי להם או לא, ולא… וזה בסדר, הצופים רואים רק אודישן של דקה וחצי אבל זה אחרי חודש של אודישנים וחוזים כך שאתה מוכן לזה וב"ה הכל לטובה".

עם כל הכח – נפתלי גולד אודישן בדה וויס {צילום מסך}

בחירת השיר לאודישן  "יש שמיים מעלי" של אביב גפן, שבמקרה הוא גם אחד השופטים הייתה אמיצה, גולד כתב בפייסבוק שלו:
 "יש שיאמרו שלבצע שיר של אביב היה סיכון גדול מידי אך אחרי מעשה זה תמיד יותר קל לשפוט בכוונה בחרתי לבצע את השיר הזה ממקום זועק ושונה מהמקור וידעתי שזה סיכון אך מעבר לזה לגיטימי שאביב יחשוב מה שהוא אמר ועדיין כל היופי במוסיקה זה שזה עניין של טעם וכל אחד מתחבר למשהו אחר וזה בסדר גמור."

 הרווק המבוקש, נבחרת ברשימת 10 הרווקים המבוקשים של שנת 2015…
"לא אל תמשיכי, זה משהו שאני לא רוצה שיהיה עליו פוקוס, לא אוהב את הקטע הזה, אני כאחד האדם שמחפש את האחת שלי".
ובכל זאת איך היא צריכה להיות?
"מתוקה!!!! , שתהיה בן אדם טוב ושיהיה לנו מציאת חן".

מה החלום שלך?
"להמשיך לעשות מוזיקה ולהצליח בזה, קצת קלישאתי, החלום העיקרי שלי זה להיות מאושר פנימית, אבל חלום חלומי זה לפתוח קופות בקיסריה".

מה מרגיז אותך?
"אנשים שמנסים לכפות עלי את דעתם".

מה מרגיע אותך, חוץ ממוזיקה?
"שיחות נפש".

ארוחת ערב עם מי והיכן?
"רמי קליינשטיין אני מאוד מעריך אותו ומושפע ממנו, הייתי לוקח אותו לאיזה המבורגר טוב ובירה כזה של גברים".

דמות להשראה בפן האישי?
"שמעון פרס, לא במובן הפוליטי, במובן האישי, אני פשוט מתחבר לזה שכשמישהו מאמין במשהו מאוד, הוא הולך איתו עד הסוף".

מה יהיה כתוב על המצבה שלך?
"
נא לשמור על השקט.. ישנים פה".

משפט לאומה:
"חיה ותן לחיות".

שוטים:
ילדות: "רחוק".
דת: "סובייקטיבית".
אוכל: "כיף, הנאות החיים{ואני לא שמן}".
ערבים: "נקסט".
חיה: "כלב".
ספר: "הרבה זמן לא קראתי".
צחוק: "חשוב מאוד, מאוד, מאוד".
תרבוש: טורקיה.

דה וויס נפתלי גולד {צילום מסך}