ממש כמו פוליטיקאים גם ילדים ניתן לשחד לעשות הכל. עמיעד טאוב מביא בפני הגולשים את המדריך המלא למתן שוחד לילדים כולל תעריפון מקצועי הצמוד למדד המחירים לצווחן.

השוחד יעוור עיני זאטוטים
בגידול ילדים יש מי שמפתה, יש מי שמעניש, יש מי שמאיים אני הוא זה שמשחד וכל המרבה הרי זה משובח. בעוד יש מי שמנסים לחנך על פי ערכים אני נוהג לעבוד בשיטת המתוקים והסוכר. השר אורי אורבך ז"ל אמר בעבר כי:"השוחד יעוור עיני פיקחים קל וחומר כאלו שאינם פיקחים" וניתן להוסיף גם את בנו של קל וחומר קרי הזאטוט הממוצע.

שוחד לילדים.יותר מתוק יותר טוב. צילום: עמיעד טאוב
שוחד לילדים.יותר מתוק יותר טוב. צילום: עמיעד טאוב

ההתמכרות שלי למתן שוחד התחילה בקטנה. פה ושם הייתי מציע סוכריה תמורת התנהגות יפה או קוביית שוקולד תמורת אכילת פרי. עם השנים גברו הפיתויים ואני הפכתי לנרקומן שוחד. אם פעם הילדים נאלצו לשטוף את הבית, לרחוץ כלים, ולנקות את הרכב תמורת חיוך ומחמאה הרי שהיום הם הגיעו לגיל בינה וסחיטה ולפחות פעמיים בחודש אני ממשכן את הדירה בתמורה לשנ"צ משמעותי. אומר זאת כך יונית, במידה ורעייתי לא הייתה מרסנת אותי הייתי מוצא עצמי הומלס.

שוחד בשיטת השקשוקה
אני מאמין גדול בשיטת אולמרט הגורסת כי יש להניח את השוחד על השולחן ולאחר שנים של ניסוי ותהייה פיתחתי תעריפון שוחד מקצועי הצמוד למדד המחירים לצווחן. עבור פעילות קלה כגון אכילת ירק או סידור חדר אני משחד בממתקים במשקל של עד 500 גרם, חיסון שווה ביקור בחנות צעצועים ושנ"צ שווה מסכים ללא הגבלה. שוחד בתחום הגופני, כגון מסאז' ברגליים מזכה בבונוס מפנק מתנת….. (אזהרה:זהו תחום למקצוענים בו גם משחד מומחה יתקשה לגייס ילדים שחצו את גילאי הגן). אני נוהג לנצל את כשלון מערכת החינוך במתמטיקה ולשלם כחצי שקל לשלושים דקות של עבודת רגליים עד שהילדים לומדים לספור.

כמקצוען בעיני עצמי אינני מהבוחלים ואני משתמש בהכל מהכל. החל מפרסים מוחשיים עתידיים (תאכל סלט ותקבל סוס לבר מצווה) וכלה בפרסים תיאורטיים מיידים (תסדר את החדר בתמורה למלגה מלאה ללימודי פלייסטיישן)

מדריך למשחד המתחיל
מה שטוב אצל ילדים זה שממש כמו פוליטיקאים ניתן לשחד אותם לעשות הכל. אז כך תשחדו באופן יעיל: ראשית יש להכין מגוון אמצעי שיחוד מפתים החל מכסף מזומן וכלה בשלל מיני מתיקה שנית יש לבחור מטרה ראויה החל מסידור חדר וכלה באכילת ירקות שאינם ראויים למאכל אדם. בשלב השלישי יש לחבר בין המטרה לאמצעי ולחכות בסבלנות. במידה ומדובר בילד קשה לפיצוח או לשיחוד יש להפעיל כוח פיזי מתון או לזמן את הסבתא לביקורת פתע.

אני מודה בפה מלא במתן שוחד ללא הגבלה וקורא למשטרת ישראל קחו אותי לבית האסורים ומהר. על פי חוות דעת מקצועית שקיבלתי מכלכלנים בכירים וממתנדבי 'ארגון זאטוטים למען שוחד' כל יום שם יחסוך לי המון כסף.