מי שחשב שהישראלים המציאו את הדרך להתעשר מנדל"ן טועה טעות מרה ובהחלט אפשר לומר שמדובר בשיטה בטוחה להרוויח בעתיד מהחלטה אחת חכמה ונבונה בהווה.

נדל"ן בארה"ב זו השיטה של מיליוני אנשים בעולם לקחת סכום זמין שהם לא זקוקים לו כרגע ולהפוך אותו לסכום הרבה יותר גדול בעתיד בעזרת תשואות חיוביות שיבואו פשוט עם הזמן. אומרים כל הזמן שבועת הנדל"ן תתפוצץ מתי שהוא אבל בפועל המחירים רק הולכים ומתייקרים והמגמה הזו מאפיינת את כל העולם כולו. אם אתם בעלי דירה ומעוניינים להשקיע בדירה נוספת, ההערכות כי מחירי הנדל"ן יהיו חייבים לרדת בשלב כזה או אחר עדיין לא מתממשות וזה לא ממש צריך להעסיק אתכם כי המציאות בפועל שונה לגמרי.

ארצות הברית ידועה כיעד מאוד אטרקטיבי עבור משקיעי הנדל"ן, הרבה מאוד אזורים במדינה הגדולה בעולם נחשבים לאפשרות קלה מאוד לעשות כסף על ידי קנייה נכונה בזמן הנכון ובמקום הנכון. אז אם חשבתם להשקיע את הכסף שלכם בקרן השתלמות כזו או אחרת או לפתוח עסק כדאי שתחשבו מסלול מחדש כי הכסף הבטוח ביותר נמצא בנדל"ן בכלל ובנדל"ן בארצות הברית בפרט. ארצות הברית עברה בחודשים האחרונים מערכת בחירות קשה אך כעת נראה שהמדינה מתייצבת ולמרות כל ההערכות המפחידות, אפילו שלטונו של דונלד טראמפ לא יפגע בכוחה האדיר של האימפריה הגדולה. אם אתם מחפשים זמן מצוין להיכנס לעסקי ההשקעות בנדל"ן של ארצות הברית זה בדיוק הזמן ולא משנה באיזה אזור אתם בוחרים או באיזו עיר אתם בוחרים להשקיע.

צילום: עמיעד טאוב

נדל"ן בארה"ב עם חברת iintoo – אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר

אחת ההחלטות החשובות ביותר טרם הכניסה לעסקי הנדל"ן היא הבחירה של החברה שתלך אתכם יד ביד עד למכירת הכנס בעוד כמה שנים. לפני שאתם קונים את הנכס, לפני שאתם בוחרים את המקום, לפני שאתם מוציאים את הרישיונות והאישורים השונים ולפני שאתם בוחרים את הדיירים שיגורו בדירתכם או ביתכם עליכם להחליט מי תהיה חברת ההשקעות בנדל"ן שתוביל אתכם ותלווה אתכם לאורך כל הדרך. נדל"ן בארה"ב עם חברת iintoo זו הדרך הבטוחה להצלחה, מדובר בחברה בעלת ניסיון רב בתחום, חברה שכבר הספיקה לעשות רווחים גדולים לאלפי לקוחות ישראלים מרוצים וחברה אמינה ומקצועית.

בואו נודה על האמת- לא כל מי שנכנס לעסקי הנדל"ן בארצות הברית או עסקי הנדל"ן בכל מקום אחר בעולם מכיר לעומק את כל הסעיפים הקטנים או והאותיות הקטנות, במקרים רבים מומלץ מאוד להשאיר את האגו מאחור, לוותר על הרצון לעשות הכל בעצמכם ולקחת חברת השקעות שתהיה שם עבורכם לכל שאלה ולכל בעיה שעלולה לצוץ בדרך. רוצים להבטיח לעצמכם הכנסה חודשית נאה ורווחים גבוהים לאחר מספר שנים? אל תצאו לקרב הזה לבדכם.