הזמרת מירי מסיקה משיקה היום את "אלוהי הדברים הקטנים" סינגל שני מתוך אלבומה השישי שייצא בקרוב.שיר תפילה מרגש ונוגע שמילותיו בשילוב עם קולה הייחודי של מסיקה לא ישאירו אותכם אדישים.צפו בקליפ של השיר החדש!

אחרי הסינגל הראשון "תשים תשים"  משיקה היום הזמרת ושופטת תוכנית הריאליטי "דה וויס" מירי מסיקה את 'אלוהי הדברים הקטנים' סינגל שני מתוך אלבומה השישי שייצא בקרוב.מילות השיר העדינות,  בשילוב עם קולה הייחודי של מירי, יוצרים שיר תפילה מרגש ונוגע על הקשר המיוחד בין אמא לבת ובין האדם לעצמו ולאלוהיו."אלוהי הדברים הקטנים, אלוהיי הדברים הפשוטים, שמור על שאהבה נפשי.."

באלבום כולו יצרה מירי שיתופי פעולה שונים עם יוצרים מגוונים ולראשונה לקחה חלק פעיל ביצירה ובכתיבת השירים.העיבודים וההפקה המוסיקלית הופקדו בידיהם המוכשרות של רוני בראון, ניר מימון ואיתי צוק. הניהול האמנותי של רוני בראון.האלבום צפוי לצאת באביב הקרוב.

כריכת הסינגל של מירי מסיקה.צילום: עדי אורני

בימים אלו מירי נמצאת בעיצומו של הקלטת האלבום החדש יחד עם שלל עיסוקיה הנוספים: מנטורית "בדה וויס", תפקידה כפנטין בהצגה "עלובי החיים" והופעות רבות בכל הארץ.

כיום, עשור מאז פרצה לתודעת הקהל וזכתה בכל תואר אפשרי, הפכה מירי מסיקה לחלק בלתי נפרד מהפסקול הישראלי, עם רפרטואר עשיר ומגוון ואינספור הופעות מצליחות על הבמות הגדולות ביותר בכל רחבי הארץ.

הופעות קרובות:

21.3.17- היכל התיאטרון קריית מוצקין

23.3.17- היכל התרבות ת"א- אורח מיוחד אביב גפן