Site icon תרבוש אתר תרבות ופנאי לציבור הדתי

טיפים לכיסוי כתמים בפנים בעזרת קונסילר

קונסילר הוא מוצר נדרש, שהיה שם עבורינו מאז ומעולם. הוא הסתיר עבורינו כהויות, סייע לנו בהארות תחת העיניים ואפילו בפיסול פנים רטוב. אך כולנו מכירים את אותם הכתמים, שהקונסילר פשוט לא יכול להם.

לדוגמה, פיגמנטציה כהה במיוחד שהקונסילר נדמה כמעטה שקוף מעליה; או אדמומיות עזה (שאם גוון עורינו בהיר, הגוון שמתאים לנו במייק אפ- פשוט לא יוכל לכסות!) הסיבה נעוצה בגלגל הצבעים. אותו גלגל המציג לנו את צבעי הבסיס, יכול ללמד אותנו הרבה על הסתרה, הסוואה ואפילו על הדגשה.

העיקרון הוא פשוט: צבעים הנמצאים אחד מול השני על הגלגל, נקראים צבעים משלימים/ מנוגדים. כאשר נשים אותם זה לצד זה, הם ידגישו ויעצימו אחד את השני;  כאשר נניח אותם אחד מעל השני, הם ינטרלו ויסוו אחד את השני.

על עיקרון זה, נוכל להסוות כתמי עור בצורה מושלמת.

סדרת אינפליבל טוטאל קאבר – קונסילר ומייק אפ צילום יחצ חול. באדיבות דניאלה רייבנבך

קונסילרים בצבעים חשוב להניח על עור נקי, לפני המייק אפ. נכון, קונסילרים בצבעי העור ניתן גם להניח מעל; אך קונסילרים בצבעים יש להניח ישירות על פגם העור על מנת לנטרלו בצורה איכותית.

לאחר הנחת הגוונים הרצויים לנו מפלטת הקונסילרים, נניח את המייקאפ על העור.

חשוב: יש להניח את המייקאפ בטפיחות, כדי לעלות מעל הגוונים ולא "להזיז" אותם עם תנועות מריחה. פלטת הקונסילרים יכולה להשתלב עם כל סוג של מייק אפ; ממייק אפ בעל כיסוי מלא ועד מייק אפ בגימור טבעי, כגון טרו מאץ'. הגוונים של הפלטה לא יבלטו או יציצו מתחת לשום מייק אפ שתבחרו. הם ינטרלו את הבדלי הגוון שעל העור, ויעניקו אשלייה שעורכם האמיתי, תחת המייק אפ, חף מהבדלי גוון.

שילוב של פלטת הקונסילרים עם מייקאפ מסדרת טוטאל קאבר, תסווה ביעילות כל פגם וכל הבדל בגוון העור. לא עוד אכזבה מיכולות הכיסוי של האיפור שלכם באמצע היום; מעכשיו, השליטה ברמת הכיסוי הוא שלכם בלבד!

הבנתי את עקרונות הכיסוי. איך אני משלבת אותם בשגרת הטיפוח שלי?

אתם מודעים היטב לטיפוח העור, ולכן אתם לא שוכחים למרוח קרם לחות מדי בוקר, על עור נקי. אולי אתם אוהבים להחליק את מרקם העור בעזרת פריימר. מה מגיע לפני מה?

  1. קרם לחות – הניחו אותו על הפנים בכמות קטנה: נגיעת אצבע על המצח ועל כל לחי, תספיק בהחלט. עסו את הקרם על עור פנים נקי, עד לספיגה מלאה. המתינו מספר דקות.
  2. פריימר – מרחו כמות קטנה של פריימר מאט על האיזורים אותם תרצו "להחליק". לדוגמה: איזור בעל קמטוטים, נקבוביות פעורות או פצעונים קטנטנים, יראה נפלא מבעד לאיפור אם נקדים ונמרח פריימר. העדיפו פריימר שקוף בעל גימור מאט שגם שולט בהברקות, דוגמת אינפליבל מאט פריימר.
  3. קונסילרים – כתם אדום? שקיות כהות תחת העיניים? זה הזמן להסוות. מעט קונסילר בגוון הנכון, על האצבע, בתנועות טפיחה.
  4. מייק אפ – בחרו בכיסוי האהוב עליכם/ הרצוי לכם. מלא? טבעי? מאט? הבחירה היא שלכם.
  5. פודרה/ סומק – זכרו את כלל האצבע הבא: כל מה שרטוב באיפור, תמיד יקדים את מה שיבש. על בסיס עיקרון זה, שמרו פודרות וסמקים אבקתיים- לסוף. עם שימוש במייק אפ טוטאל קאבר, הפידור אינו חובה; העמידות ורמת הכיסוי של המייק אפ כשלעצמו, מספיקות בהחלט.
  6. חיוך – היו גאים ביצירתכם ובטוחים שהאיפור לא ימוש מפניכם שעות ארוכות!

הטיפים נכתבו באדיבות עדי פרג'י , מנהלת ההדרכה של לוריאל פריז

Exit mobile version